SKUPINA SOVICE IN DNEVI AKTIVNE MOBILNOSTI

Dneve aktivne mobilnosti smo v skupini Sovic beležili s simbolnim zapisom na plakat. Opazovali smo naš napredek in konec tedna z velikim navdušenjem prilepili nalepko z napisom “Zelo smo se potrudili”.

V ponedeljek smo po programu Simbioza giba izvedli gibalno uro s padalom na igrišču vrtca. Pri dejavnosti so se nam pridružili tudi drugi obiskovalci in nekateri otroci mlajših skupin, tako je bilo naše druženje prijetnejše. 

V torek smo obeležili Dan mobilnosti še s prireditvijo, katera se je odvijala na Glavnem trgu. Ob zanimivem programu nam je dopoldne hitro minilo, vendar pa smo se veselili žog ki smo jih dobili v dar. Le-te pa smo si prislužili z dobrim delom saj smo bili izbrani za naj športni vrtec.

FOTO                                                                              Simona-Silvana

(Skupno 22 obiskov, današnjih obiskov 1)