Letos zopet poteka vseslovenski program SIMBIOZA GIBA od 10. do 14.10.2016, h kateremu je pristopil tudi naš vrtec. Gibanje in medgeneracijsko druženje je prioritetna naloga v tem šolskem letu. Gibalne dejavnosti potekajo skozi ves teden, tako dopoldan kot tudi popoldan. K sodelovanju smo povabili različna društva ter skupine.

Danes so se našemu vabilu odzvale upokojeni vzgojiteljici in ravnateljica ter se pridružile naši skupini »Školjk«. Skupaj smo izvedli vadbeno uro, kjer smo se najprej ogreli s FIT gibalno minutko in gibanjem po navodilih z utrjevanjem delov telesa. Sledil je glavni del, kjer smo s pomočjo časopisnega papirja spoznali poletne športne panoge.  Ohlajevalni del smo izvedli pri mizi, kjer smo se okrepčali in osvežili z domačim grozdjem, ki so ga s sabo prinesle naše gostje. Ob koncu našega srečanja smo opravili še gasilsko sliko za spomin na prijetno druženje.

Vzgojni tim:

Valerija Tretinjak in Marjana Smodiš

Utrinki

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)