V četrtek, 23. 5., smo v vrtcu Ljutomer priredili  prireditev “Vrtec se predstavi”, ki bo ostala v lepem spominu tako otrokom kot staršem in tudi zaposlenim. Dogodek smo začeli s himno našega vrtca, ki je s svojimi melodijami napolnila srca vseh prisotnih.

Poseben trenutek prireditve je bilo slovo otrok, ki letos odhajajo v šolo. Mali nadebudneži so se poslovili s pesmijo in plesom. Uradni del prireditve je zaključil pevski zbor vrtca, ki je s svojim nastopom ustvaril čudovit zaključek tega dela dogodka.

Po končanem uradnem delu prireditve smo povabili vse prisotne, da se pridružijo dejavnostim v različnih kotičkih, ki so se razprostirali po celotnem igrišču vrtca. Vsak kotiček je ponujal nekaj posebnega:

Gibalni kotiček je bil poln energije, kjer so se otroci lahko preizkusili v različnih športnih igrah in aktivnostih.

Gledališčni kotiček je ponujal kratke predstave in lutkovne igre, ki so navdušile tako otroke kot odrasle.

Likovni kotiček je bil ustvarjalna oaza, kjer so mali umetniki lahko risali, barvali in ustvarjali različne umetnine.

Glasbeni kotiček je omogočil otrokom, da so ustvarjali glasbo s starimi lonci, pokrovkami, kar je bilo izjemno zabavno in glasbeno ustvarjalno.

V kuharskem kotičku so otroci ustvarjali s pripomočki, kot so lonci, žlice, sklede in s pomočjo peska kuhali in mešali.

Poslikava obraza je bila velika uspešnica, kjer so otroci postali pravi mali tigri, metulji in superjunaki.

Sladki kotiček je nudil domače palačinke iz naše kuhinje, ki so razveselile vse sladkosnede.

Vsem našim bodočim šolarjem želimo veliko uspeha in veselja na novi poti, ki jih čaka. Vedno bomo ponosno spremljali njihove korake in jih imeli v lepem spominu.

Foto

Video

Zaposleni Vrtca Ljutomer

(Skupno 203 obiskov, današnjih obiskov 1)