Nagrada Bralni Ostržek ne meri le naših malčkov po tem, koliko besed znajo poslušati, temveč praznuje njihovo radost do poslušanja, raziskovanja zgodb in odkrivanja novih svetov skozi besede. Vsak otrok nosi v sebi iskrico radovednosti in želje po raziskovanju, ki jo je treba negovati in spodbujati.

Otroci so dosegli izjemen napredek na področju jezika, in to ni le rezultat njihovega trdega dela, temveč tudi posledica podpore, ki so jo prejeli od svojih staršev, starih staršev in vzgojiteljic.

V četrtek, 22. 02. smo v našem vrtcu obeležili dogodek BRALNI OSTRŽEK. Skupaj smo proslavili ljubezen do branja in nagradili naše male, a odločne bralce za njihov trud in predanost.

Naši malčki so zasijali na odru, polni ponosa in navdušenja, ko so prejemali svoje nagrade. Vsak od njih je bil deležen iskric v očeh in nasmehov, ki so osvetljevali prostor. Nagrajeni so bili otroci, ki so pokazali radost do branja in željo po raziskovanju sveta skozi besede.

foto

Zapisala: Sinja Kosi

(Skupno 116 obiskov, današnjih obiskov 1)