Tudi letos so se tri starejše skupine v našem vrtcu udeležile plavalnega tečaja v Biotermah Mala Nedelja pod vodstvom plavalne šole Delfin. Prvi dan so otroci  pogumno pokazali  svoje sposobnosti  ter se razdelili v  skupine glede  na predhodno znanje. Naslednji dan so v skupinah umirjeno in sproščeno delali, se učili in predvsem zabavali ob in v vodi. Zadnji dan so vse svoje znanje pokazali in zelo napredovali prav vsi.  Nekateri med njimi so postali plavalci. Vsem skupaj je  vaditelj čestital, jih  spodbudil  k  uporabi znanja v počitnicah ter jih pohvalil v  vseh  dejavnostih.  Kako lepo smo se imeli v 10 urnem tečaju, pa si lahko ogledate preko slik. Obilo plavalnih užitkov vsem otrokom in staršem.

Zapisala: Nada Rajtman