KOSTANJEV PIKNIK, DRUŽENJE, …

V okviru tedna otroka smo tudi letos izvedli tradicionalno jesensko druženje, ki smo ga poimenovali »Fse, kar lazi po ten sveti«.

Prireditev smo združili s praznovanjem dnevov  evropske kulturne dediščine, ki je potekal po celotni Sloveniji. K sodelovanju smo povabili dekliško pevsko skupino Pole poje iz Razkrižja. Članice pevske skupine so pred prireditvijo v sredo, 7.10. izvedle s starejšimi otroki našega vrtca tudi zanimive glasbene delavnice s prepevanjem slovenskih ljudskih pesmi.

Sam nastop otrok vrtca in pevske skupine je bil nekaj posebnega. Sledilo je druženje ob pečenih kostanjih, palačinkah in slastnih jesenskih dobrotah.

Verjamemo, da smo s prireditvijo pomembno prispevali k ohranjanju naše bogate pevske kulturne dediščine.

NEKAJ UTRINKOV