V mesecu, ki se je pravkar poslovil, smo se veliko pogovarjali o zdravi prehrani, prehrambeni piramidi ter o zobni preventivi. Otroci so se v tej temi veliko spopadali vsak s svojimi prehranjevalnimi navadami, z ločevanjem hrane na dobro in zdravo in ugotovili, da nam je včasih nekaj zelo dobro, pa to ne pomeni, da je zdravo. Tega se držimo, da pojemo čim manj.  Veliko smo prebrali tudi o naših zobkih. Velika spodbuda je bila ravno Sapramiška iz trenutno najbolj brane knjige letos. Ta nam je dala poguma in moči, da smo čisto po resnici povedali in priznali, kdaj smo pozabili poščetkati zobe in kdaj smo se preveč posladkali.
V jutranjem krogu pa nas je obiskala čisto ta prava zobna vila Gaja z zobno miško Mimi. Otroci so z veseljem pokazali svoje zobke in prisluhnili Čudoviti zgodbi o zobni miški. Imeli smo se prav lepo.

FOTO                             Vzgojni tandem: Nada Rajtman, Sonja Vencelj

(Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1)