IZLET Z VLAKOM V ORMOŽ

Pa smo dočakali ta dan, ko smo se z vlakom odpeljali na izlet v Ormož. Že zjutraj smo se pogovarjali ali bomo šli ali ne, saj je bila vremenska napoved zelo slaba in je bilo težko otrokom povedati možno odpoved. Vztrajno smo se odpravili, se opremili z dežniki in nam je uspelo. Res, da nas je ob prihodu v Ormož pričakal DEŽ in smo medtem pomalicali v zanimivem podhodu, nato pogumno med lužami krenili do avtobusne postaje, kjer smo se ohladili in najedli ogromnega sladoleda. Zaključili pa smo z igro v ormoškem parku, ter se popeljali na zanimivi zajli, kjer je bila vrsta najdaljša… Vračali smo se utrujeni a zadovoljni, da je naš končni izlet skupine KORENJAKI uspel in da se slabega vremena nismo ustrašili.

FOTO                                                          Tandem: Nada Rajtman in Sonja Vencelj

(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)