FITOV DAN BREZ MULTIMEDIJE

V današnjem času je pomembno, da vemo kvalitetno preživeti prosti čas, ne da bi pri tem uporabljali razna medijska sredstva. Raziskave kažejo, da otroci preveč časa preživijo pred računalniki in televizijo, zato se nam zdi pomembno, da jih v čim večji meri spodbujamo k različnim gibalnim dejavnostim. Ena izmed možnosti je igranje različnih družabnih in namiznih iger, kjer se lahko vključi cela družina, obenem pa krepijo tudi družinske vrednote, katere je potrebno ohranjati. Kvalitetno preživet prosti čas razvija otrokov gibalni, miselni in čustveni razvoj. Naj bodo dejavnosti, ki zavzemajo otrokov prosti čas, čim bolj pestre in zabavne.

Zato je bil tudi naš današnji dan, 20. januar kot dan brez multimedije v znamenju namiznih in družabnih iger, ki smo jih povezali z gibalnimi dejavnostmi.

NEKAJ SLIKIC                                         Vzgojni tim iz vrtca na Ormoški c. 21

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)