Tudi v letošnjem šolskem letu je v vrtcu Ljutomer potekal projekt Bralni Ostržek. Skozi tekoče leto, so otroci v skupini predstavili prebrane knjige, naučene deklamacije, uganke in izštevanke. Prav je, da so otroci ob takem uspehu tudi nagrajeni. Zato se je v ponedeljek, 6. 3. 2023, v Domu kulture Ljutomer, odvila prireditev namenjena zaključku Bralnega Ostržka. V uvodu nas je pozdravila in namenila nekaj besed gospa ravnateljica Ksenija Žuman. Povedala nam je, kako je branje pomemben ključ do celostnega razvoja otroka, hkrati pa zabavno razvedrilo, s katerim se bogatimo in si širimo obzorja. Prireditev so nam popestrili dijaki in dijakinje Gimnazije Franca Miklošiča Ljutomer, smer predšolska vzgoja s predstavo Palček Smetko. Na koncu je sledila podelitev knjižnih nagrad in diplom.

FOTO

Zapisala: Simona Štampar

 

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)