SLOVO OD VRTCA

Leto je naokoli in prišel je čas, ko se mini maturantje poslavljajo od vrtca in bodo v septembru prvič prestopili šolski prag in s tem postali šolarji. In prav danes, 20. 6. 2023, smo ta dan obeležili s povorko po Ljutomeru in obhodom okrog vrtca, kjer smo pomahali prijateljem in vsem zaposlenim v slovo. Za konec smo na vrtčevskem igrišču zapeli in zaplesali s skupino Štrki ter se imeli, še zadnjič skupaj, lepo.

Dnevi v vrtcu so bili razigrani, nasmejani, zvedavi, včasih tudi jokavi. V tem času so se spletla tudi mnoga prijateljstva, ki naj ostanejo  še naprej.

Vsem otrokom želimo lepe, vesele in razburljive počitnice. Naj bodo dolge in takšne, ki se jih boste z nasmehom na obrazu spominjali še dolgo.

Zapisali : Bojana in Veronika