ORIENTACIJSKI POHOD V MALI PARK

Za zaključek našega Malega sončka smo prihranili orientacijski pohod z gibalnimi nalogami. Izvedli smo ga skupaj s paralelno skupino s posebnim namenom, da dejavnost Malega sončka zaključimo bolj slovesno. V malem parku nas je pričakovalo navodilo Malega sončka, kjer je pisalo kam moremo kreniti, da pridemo do cilja. Za vsako opravljeno nalogo smo prebrali navodilo do koder smo morali priti. Vse naloge so bile sestavljene iz gibanja, dotaknili pa smo se tudi drugih področij, kot so uganke, objem prijatelja, prisluhnili pticam, iskali mravlje, peli pesmice in telovadili na prostem. Zadnja naloga nas je popeljala do cilja, kjer smo se posladkali s sadnim zakladom. Za konec je sledila podelitev priznanj in balonov za opravljene dejavnosti skozi vso šolsko leto Malega sončka. Poigrali pa smo se na tamkajšnjem toboganu.

FOTOGRAFIJE

Skupina Čebelic z Antonijo in Stanko

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)