Danes se je skupina Prleki prvič uspešno javila v vrtec Aitvaras, ki je v  državi Litva. Letos že drugič zaporedoma sodelujemo v mednarodnem projektu Pomahajmo v svet. Izbran vrtec nam je izziv, saj je njihov jezik litvanščina, komuniciramo pa preko Skyp-a v angleškem jeziku. Danes smo se videli prvič v živo in izvedeli, da je v kraju, kjer se nahaja vrtec  Aitvaras, to je VILNIUS (glavno mesto države LITVA) polno snega in -10 stopinj. Za hip smo si zaželeli, da bi šli k njim na obisk. Naše srečanje v živo se je pričelo s predstavitvijo otrok obeh skupin, strokovnih delavk in naše ravnateljice, z našo pesmijo Hojla Prleki in novimi besedami: friends in hello. Veseli nas, da smo se prvič srečali in se veselimo našega javljanja še ta mesec.

FOTO                                                                                                  Vzgojni tandem: Nada Rajtman in Sonja Vencelj

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)