POGOVORNA URA DRUGAČE

V skupini “korenjakov” smo izvedli drugačno obliko pogovorne ure in sicer v obliki nastopov.
Kot prvi so se nam predstavili starši z dramatizacijo zgodbe Palček Pohajalček in vse svoje otroke zelo navdušili. Potem smo si skupaj ogledali filmček simbolne igre v skupini na temo predstave. Otroci so zaigrali na filmu zgodbo Ledenega kraljestva, kjer so si pripravljali vse sami: kostume, plesne gibe, vloge, …bili so enkratni in unikatni.
Za konec pa smo pripravili presenečenje za vse udeležence. Z otroki smo se igrali kratko kulturno proslavo ob Prešernovem dnevu in staršem prikazali del tega, kako smo ta praznik doživeli v vrtcu. Najprej smo poslušali slovensko himno, nato izvedli kratek kulturni program, kjer so si otroci veliko upali, sproščeno sodelovali. Na koncu pa smo podelili velike Prešernove – Ostržkove nagrade, ki so jih otroci dosegli. Bili so nagrajeni prav vsi – tudi starši, ki so zaslužni za ta otrokov uspeh, saj so z njimi pridno brali in dosegli velik cilj.

Fotografije                                                                               

                                                                                               Nada Rajtman, Sonja Vencelj

(Skupno 161 obiskov, današnjih obiskov 1)