CICIDO IN VRTEC 70 LET

Ker naš vrtec praznuje 70.let in smo trenutno vsi v praznovanju in intenzivnih pripravah na zaključno prireditev vrtca, smo se prijavili v skupini Korenjaki na natečaj Cicido-jeve revije, ki prav tako praznuje 70.let.
Preživeli smo dva medvedja tedna, saj smo zbirali knjige in slikanice na temo medvedki, plišaste igrače, nato pa pripravili razstavo. Ob prijavi smo prejeli plakat in CD zgoščenko. V jutranjih krogih smo poslušali uganke, pesmi in šaljivke… pri počitku smo prebirali in pripovedovali medvedje zgodbe. Peli smo in plesali pesem Pleši medo ter se vrteli vsak s svojim medvedkom. Za konec pa smo pripravili medvedji rojstni dan, mu zapeli Vse najboljše, mu podarili tortico in se pogostili s slanimi medvedki. Sedaj si želimo, da nas mogoče doleti sreča in nas za nagrado ob tej obletnici in izvedeni dejavnosti obišče nagrada – modri medvedek v mesecu septembru 2015, ko bo konec natečaja.

FOTO                                                          Nada Rajtman, Sonja Vencelj

 

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)