SPOŠTOVANI STARŠI.

ZARADI IZREDNIH RAZMER SMO PRIMORANI  VPIS OTROK ZA ŠOLSKO LETO 2020/2021

LETOS IZVESTI MALO DRUGAČE.

Vpis bo potekal, kot ste bili že obveščeni, od 30.3. do 15.4.2020.

Vljudno prosimo vse starše, da si dokumentacijo ZA VPIS prenesete:

• VPISNA POLA – TUKAJ
  • SOGLASJE ZA PREVZEM OTROKA IZ VRTCA – TUKAJ

Dokumentacijo nam potem izpolnjeno vrnite:

• v e-obliki na naš e-naslov:      vrtec.ljutomer@guest.arnes.si.
  • v fizični obliki (po pošti) pošljite na naš uradni naslov:   Vrtec Ljutomer, Fulneška ulica 5, 9240 Ljutomer
  •  v skrajnem primeru, če nimate možnosti iz prejšnjih alinej, nam vso dokumentacijo prinesite osebno na upravo vsak dan – DOKUMENTACIJO BOSTE LAHKO ODDALI OD 6. do 15.ure V PRIPRAVLJENO ŠKATLO PRI VHODU V VRTEC.

Za nastalo situacijo se iskreno opravičujemo in vas vljudno prosimo, da nas kljub vsemu, za nejasnosti pokličete ali se obrnete na nas po elektronski poti. Z veseljem vam bomo v čim krajšem času odgovorili.

Dosegljivi smo na tel:

• tajništvo 02 585 15 50;                          e-pošta: vrtec.ljutomer@guest.arnes.si,
  • nam.ravnateljice: 02 585 15 55;        e-pošta: kosi.ksenja@gmail.com,
  • svetovalna delavka: 02 585 15 56;    e-pošta: vrtec.ljutomer.svetovalna@gmail.com

Za ogled vrtca in ostale podrobnosti pa se bomo sproti dogovarjali in vas o vsem obveščali.

Obveščamo pa tudi vse starše že vpisanih otrok, da bomo vpisne pole za vpis za novo šolsko leto, razdelili v skupinah takoj, ko bomo lahko začeli normalno delati.

Lepo pozdravljeni.