SPOŠTOVANI STARŠI!

Praznični december je v polnem teku. Otroci in odrasli doživljamo veliko lepih trenutkov. V vrtcu imamo pester decembrski program, ki ga bomo zaključili s prihodom Božička in obdarovanjem v petek, 21. decembra 2018 od 9. ure dalje.

Vabljeni, da čim prej prijavite vašega otroka (ki še ni vključen v vrtec) za božično-novoletno obdarovanje na upravi vrtca, Fulneška ulica 5 (lahko tudi pokličete na tel. 02 585 1550). Prispevek staršev znaša 7 €, ostalo smo pridobili s sponzorskimi sredstvi.

Hkrati vam bomo ob prijavi izročili tudi decembrsko glasilo in vas vabimo, da si vzamete čas in se nam pridružite na kateri izmed dejavnosti. Doživeli boste zanimiv predpraznični utrip in iskreno otroško veselje.

Naj se vam do konca leta izpolni še kakšna želja. Lepo praznujte božično-novoletne praznike, v novem letu pa vas naj spremlja pogum in veselje. Opazite lepe stvari okrog sebe in lažje bo vam in vašim dragim.

Lepo pozdravljeni.