Pozdravljeni otroci in starši!

Kljub upanju, strpnemu odrekanju socialnih stikov in želji da se življenje vsaj malo normalizira, ostajamo še vedno doma in preživljamo čas vsak po svoje. Vrtec  v tem času je postal ena osamljena hiša, kjer tu in tam slišimo razigranost otroških src in se vzgojitelji trudimo ohranjati stike s svojimi otroki, da bi nam, čeprav narazen, pa vendar z mislimi skupaj bilo lepo, tam kjer koli že smo. Verjameva, da ste raziskali že vsak kotiček svojega doma in je tudi najljubša igrača postala živi dolgčas.  Verjameva tudi staršem, da je dan enak dnevu  ter, da  pokajo šivi od otroške energije in domišljije.

Da bi vam skupaj bilo še naprej lepo in bi se med vami razvila čim večja čuječnost in povezanost ob skupni igri in raziskovanju vam posredujeva spet nekaj idej….

IZDELAVA ZABAVNEGA SNEŽAKA

IZDELAVA LUTKE ŽIRAFE

PESMICE

PRSTNE IGRE

GIBALNE IGRE

MATEMATIČNE IN DRUGE IGRE

Bodimo tukaj in zdaj za svoje otroke.  Zaupajmo si, bodimo strpni, mirni in ljubeči. Dajmo našim otrokom vedeti, da bomo poskrbeli za njihovo in našo varnost.

Kmalu spet skupaj, Ksenja in Sinja