Dragi otroci in spoštovani starši,

krepko smo že zakorakali v novo vrtčevsko leto in veseli nas, da ste tako pogumno in z veseljem ponovno prestopili prag našega vrtca. Tudi v letošnjem vrtčevskem letu 2020/21 smo za vas načrtovali pester nabor dejavnosti, o katerih vas bomo sproti obveščali na naši spletni strani ter na oglasnih deskah vrtca.

Zaradi ukrepov za preprečevanje okužbe z virusom COVID-19 bomo izvedbo nekaterih dejavnosti morali prilagoditi priporočilom NIJZ in navodilom pristojnih ministrstev. Tudi o tem vas bomo sproti obveščali.

Po zelo uspešnem uvajanju otrok smo izvedli že prve roditeljske sestanke po oddelkih.

Sedaj pa je pred nami EVROPSKI TEDEN MOBILNOSTI V VRTCU LJUTOMER

Evropski teden mobilnosti poteka od 16. – 22. 9.2020. Moto tedna je »Potovanja z manj onesnaževanja«.  V našem vrtcu bomo izvedli številne dejavnosti na ravni vrtca z namenom uloviti ravnotežje med pozitivnimi in negativnimi platmi prometa.

V sredo, 16.9.- gibalne igre na prostem dopoldan, na ravni posamezne skupine.

Popoldan družinski pohodi  po posameznih skupinah.

V četrtek, 17.9.- skupinski tek na prostem dopoldan, na ravni posamezne skupine.

Popoldan družinski pohodi  po posameznih skupinah.

V petek, 18.9.- PALČKOVA POT na igrišču vrtca po časovnem razporedu za starejše otroke.

Popoldan družinski pohodi  po posameznih skupinah.

V ponedeljek, 21.9 – popoldan družinski pohodi  po posameznih skupinah.

Popoldan družinski pohodi  po posameznih skupinah.

V torek, 22.9.202.- DAN BREZ AVTOMOBILA (otroke in starše spodbujamo, da pridejo v vrtec peš, s kolesi, skiroji).

Popoldan družinski pohodi  po posameznih skupinah.

Kljub morda nekoliko okrnjeni izvedbi dejavnosti, pa si še vedno želimo dobrega sodelovanja in vaše podpore. Le s skupnim delom in trudom ter obilico razumevanja bomo naredili najboljše za vaše malčke, da si bodo lahko sproščeno, mirno in na zabaven način pridobivali nove izkušnje in znanja.

Lepo pozdravljeni.