Spoštovani starši in skrbniki!

Ukrep omejitve zbiranja ljudi in vsi ostali ukrepi Vlade RS za preprečevanje širjenja okužbe z virusom COVID-19 zaenkrat še ostajajo v veljavi. Za naslednji teden, torej v času od 25.1. do 29. 1. 2021 spremenjenih navodil in usmeritev za delo s strani MIZŠ še nismo prejeli.

Prosimo vas, da tisti starši, ki potrebujete NUJNO varstvo otrok v času od 25.1. do 29. 1. 2021, to čimprej oz. najpozneje do PETKA, 21.1.2021 do 10. ure, sporočite na naš elektronski naslov vrtca Ljutomer in sicer: vrtec.ljutomer@guest.arnes.si. Pri tem navedite tudi potrebni čas varstva (npr. od 6:30 do 15:00).

Podatke potrebujemo zaradi organizacije dela ter zagotavljanja pogojev za spoštovanje omejitev zbiranja ljudi po državnem odloku (UL RS, št 152/20), da bomo lahko v čim večji meri zagotovili varno bivanje otrok in zaposlenih v vrtcu.

Za sprejem otroka v vrtec je potrebna IZPOLNJENA IZJAVA, ki jo v ponedeljek prinesete v vrtec ali nam jo že pošljete na e-naslov.

Vstop v vrtec samo pri glavnem vhodu – pri upravi.

SKLEP OBČINE LJUTOMER

Za dodatne aktualne informacije spremljajte medije, mi pa vas bomo o vseh NOVOSTIH TAKOJ obvestili in podali ustrezna navodila, v kolikor bo vlada sprejela konkretne sklepe in navodila o odprtju vrtcev.

Ostanite zdravi in pazite na sebe in svoje bližnje.